NishSuite İle Sunulan Hizmetler En Lüks Deneyimi Yaşatacak

NishSuite İle Sunulan Hizmetler En Lüks Deneyimi Yaşatacak

NishSuite İle Sunulan Hizmetler En Lüks Deneyimi Yaşatacak

02 Haziran 2022

Nish Suite tüm misafirlerinin rahatlığını düşünmektedir ve onlara devamlı yeni fırsatlar ile yeni hizmetler sunmaktadır. Nish Suite Beşiktaş, Nish Suite Ataşehir ve Nish Suite Ümraniye otellerinin her biri bu hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detaylı bilgi ve rezervasyon için hemen şimdi arayabilirsiniz.

Nish Suite Hizmetleri Nelerdir?

Nish Suite hizmetlerini merak ediyorsanız aşağıdaki listemizi inceleyebilirsiniz.

Oda Servisi

Sabahları güne güzel başlamanın sırrı kahvaltıda yatar. Odaya kahvaltı ve oda servisimiz sayesinde güne güzelce başlayabilirsiniz.

7/24 Danışma

Aklınıza takılan her soru, istek ve öneri için danışmamızı arayabilirsiniz. Her daim sizinle ilgilenecek olan çalışanlarımızla en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Döviz Bürosu

Döviz bürosu ile ihtiyacınız olan tüm parasal işlemleri halledebilirsiniz.

Kuru Temizleme

Konakladığınız süre boyunca kaliteli ve hızlı kuru temizleme hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Danışmayı arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Şoförlü Araç Kiralama

Dilerseniz araç kiralayabilir ve özel şoför hizmeti de alabilirsiniz. Bu sayede İstanbul’u gezerken ekstra rahatlık yaşarsınız.

Vale/Otopark

Kendi aracınızı park etmeniz için otopark hizmetimize ekstradan vale hizmeti de sağlıyoruz. Her türlü rahatlığınızı sağlayabilirsiniz.

Klima

Odalarımızdaki klimadan yararlanarak günlerinizi rahatlıkla geçirebilirsiniz. Yazın sıcağı ya da kışın soğuğuna karşı her şekilde önlem alabilirsiniz.

Oda Temizliği

Odanızın temizliği için dilediğiniz vakitte danışmaya ulaşabilirsiniz. Odanız devamlı temizlenir ve COVID’e karşı da korunursunuz.

Özel Kilitli Kasa

Özel eşyalarınızı saklamak ve korumak için özel kilitli kasa temin edebilirsiniz. Daha fazla detay için danışmayı arayabilirsiniz.

Ücretsiz Wifi

Odalarımızdaki ücretsiz wifi ile tüm internet ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Dilediğiniz gibi internete bağlanabilirsiniz.

Havalimanı Transfer

Havalimanı transfer hizmetimizden faydalanmak için danışmayı her an arayabilirsiniz.

Araç Kiralama

İstanbul’da rahatça dolaşmak için araç kiralamanız iyi bir seçenek olabilir. Araç kiralamak içinse bize haber verebilirsiniz.

Yemek Siparişi

Oda servisi alabileceğiniz gibi dışarıdan yemek siparişi de verebilirsiniz. Böylece dilediğiniz yemeği yiyebilirsiniz.

Nish Suite ile En İyi Hizmeti Elde Edin

İstanbul’da kalmanız için birçok farklı mekan mevcuttur. Ancak tüm bu hizmetleri sağlayan, lüks ve rahat bir deneyim için Nish Suite ilk tercihiniz olacaktır.

Diğer Blog Yazıları