NishSuit Hangi Daire Çeşitlerine Sahip

NishSuit Hangi Daire Çeşitlerine Sahip

NishSuit Hangi Daire Çeşitlerine Sahip

02 Haziran 2022

İstanbul’un en önemli semtlerinin kalbinde yer alan Nish Suite, her misafirine en iyi hizmeti sunmak için devamlı yenilikler getirmektedir. Sunduğu her dairede en üstün konforu hedefleyerek tüm müşterilerine en güzel İstanbul deneyimini yaşatmaktadır.

Nish Suite Beşiktaş Günlük Kiralık Daire Seçenekleri Nelerdir?

Nish Otel Beşiktaş içinde 5 farklı oda çeşidi bulunmaktadır. Her odanın sunduğu seçenekler farklı olup tek kişilikten geniş ailelere kadar hizmet verebilmektedir. Oda çeşitleri Jakuzi Suites, VIP Şömine Suites, Deluxe Suites, Deluxe Aile Odası ve Deluxe Terrace Suites olarak ayrılmaktadır.

Nish Suite Beşiktaş Jakuzi Suites

Jakuzi Suite, 60 metrekare büyüklüğe sahiptir ve tek odadan oluşmaktadır. Oda içerisinde çift kişilik yatak, jakuzi, dolap, LED ekran televizyon ve mini bar mevcuttur. Salonunda bulunan koltuk, yatak olma özelliğine sahiptir. Bu sayede 4 kişiye kadar konaklama fırsatı sunmaktadır. Beşiktaş’ta lüks bir deneyim için ilk tercihiniz Jakuzi Suites olabilir.

Nish Suite Beşiktaş VIP Şömine Suites

VIP Şömine Suites 20 metrekare büyüklüğe sahiptir ve tek odadan oluşmaktadır. İçerisinde çift kişilik yatak, gardırop, LED ekran televizyon ve mini bar mevcuttur. Sıcak ve huzurlu akşamlar için VIP Şömine Suites tercih edebilirsiniz.

Nish Suite Beşiktaş Deluxe Suites

Deluxe Suites 42 metrekare büyüklüğe sahiptir ve tek odadan oluşmaktadır. İçerisinde çift kişilik yatak, LED ekran televizyon, minibar ve dolap bulunmaktadır. İki kişilik masa ve sandalyeye sahip olduğu mutfağı ile hoş bir deneyim yaşatmaktadır.

Nish Suite Beşiktaş Deluxe Aile Odası

Deluxe Aile Odası 1+1 oturma planına sahiptir ve 62 metre kare büyüklüğündedir. Suit içerisinde çift kişilik yatak, LED TV ve mini bar bulunmaktadır. Salonda bulunan koltuk yatak olma özelliğine sahiptir. Bu sayede 4 kişiye kadar konaklama hizmeti sunmaktadır. Beşiktaş’ta lüks apart deneyimi yaşamak için Nish Suite kalitesine gelin.

Nish Suite Beşiktaş Deluxe Terrace Suites

Deluxe Terrace Suitse 45 metrekare alana sahiptir ve tek odadan oluşmaktadır. İçerisinde çift kişilik yatak, televizyon ve mini bar mevcuttur. Ayrıca kendine ait mutfak ve yemek masasına sahiptir.

Nish Suite Ümraniye Günlük Kiralık Daire Seçenekleri Nelerdir?

Nish Suit Ümraniye içerisinde 3 farklı oda bulunmaktadır. Odalar tek kişilik ve aile odası olmak üzere çeşitlenmektedir. Bu odalar Superior Studio, Deluxe Suitesi ve Deluxe Aile Odasıdır.

Nish Suit Ümraniye Superior Studio

Superior Studio 45 metrekare büyüklüğündedir ve tek odadan oluşmaktadır. Oda içerisinde çift yatak ve 360 derece dönebilen LED TV bulunmaktadır. Rahat ve konfolu bir deneyim için Superior Studioyu tercih edebilirsiniz.

Nish Suit Ümraniye Deluxe Suites

Deluxe Suites 1+1 oturma planına ve 55 metrekare büyüklüğe sahiptir. İçerisinde çift kişilik yatak, gardırop, 360 derece dönebilen LED TV ve minibar hizmetleri sunmaktadır. Salonda bulunan koltuğun yatak olma özelliği ile 4 kişiye kadar konaklama hizmeti sunmaktadır. Odanın sahip olduğu mutfakla birlikte ihtiyacınız olan her şeyi karşılamaktadır. Siz de rahat bir deneyim için Deluxe Suites tercih edebilirsiniz.

Nish Suit Ümraniye Deluxe Aile Odası

Deluxe Aile Odası 1+1 oturma planına ve 62 metrekare büyüklüğe sahiptir. Oda içerisinde çift kişilik yatak, dolap, para kasası, 2 adet televizyon ve mini bar bulunmaktadır. Salondaki koltuğun yatağa dönüşmesi sayesinde 4 misafire kadar karşılayabilmektedir. Ümraniye’de lüks ve konforlu vakit geçirmek için Deluxe Aile Odasını tercih edebilirsiniz.

Nish Suit Ataşehir Günlük Kiralık Daire Seçenekleri Nelerdir?

Nish Suit Ataşehir içerisinde 5 farklı oda bulunmaktadır. Odalar tek kişilik ve aile odası olmak üzere çeşitlilik göstermektedir. Odalar sırasıyla Junior Suite, Superior Suite, Deluxe Suite, Deluxe Aile Odası ve King Suite’tir.

Nish Suit Ataşehir Junior Suite

Junior Suite 1+0 oturma planına ve 35 metrekare alana sahiptir. İçerisinde LED TV, mini bar ve balkon bulunmaktadır. Çift kişilik yatağı ile en rahat deneyimi sunmak üzere geliştirilmiştir.

Nish Suit Ataşehir Superior Suite

Superior Studio 60 metrekare büyüklüğündedir ve 1+1 odaya sahiptir. Oda içerisinde çift kişilik yatak, LED TV, 4 kişilik yemek masası ve çalışma masası bulunmaktadır. Günlük ihtiyaçlarını karşılayacak konforlu bir deneyim için Superior Studioyu tercih edebilirsiniz.

Nish Suit Ataşehir Deluxe Suite

Deluxe Suites 2+0 oturma planına ve 45 metrekare büyüklüğe sahiptir. Bir yatak odasında çift kişilik yatak varken diğer odada tek kişilik yatağa sahiptir., gardırop, 360 derece dönebilen LED TV ve mini bar hizmetleri sunmaktadır. Salonda bulunan koltuğun yatak olma özelliği ile 4 kişiye kadar konaklama hizmeti sunmaktadır. Odanın sahip olduğu mutfakla birlikte ihtiyacınız olan her şeyi karşılamaktadır. Siz de rahat bir deneyim için Deluxe Suites tercih edebilirsiniz.

Nish Suit Ataşehir Deluxe Aile Odası

Deluxe Aile Odası 2+1 oturma planına ve 75 metrekare büyüklüğe sahiptir. Sahip olduğu odaların birinde çift kişilik yata kve diğerinde tek kişilik yatak bulunmaktadır. Salondaki koltukla beraber toplamda 5 kişiyi misafir edebilmektedir. Her odanın kendine özel dolabı bulunmaktadır. Oda içerisinde 4 kişilik yemek masası, klima ve balkonla birlikte en rahat deneyimi sunmaktadır. En rahat ve lüks deneyim için Deluxe Aile Odasını tercih edebilirsiniz.

Nish Suit Ataşehir King Suite

King Suite 31+ plana ve 100 metrekare büyüklüğe sahiptir. 3 çift kişilik ve 1 tek kişilik yatağıyla birlikte 8 kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır. Balkonu ve mutfağı sayesinde tüm günlük ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. En rahat konaklama imkanı için King Suite odamızı seçebilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları