NishSuite Coronavirüs Önlemleri

NishSuite Coronavirüs Önlemleri

NishSuite Coronavirüs Önlemleri

02 Haziran 2022

Koronavirüsün hayatımızı her alanda etkilediği yadsınamaz bir gerçek. İşimizi ve sosyal hayatımızı bu kadar etkileyen salgına karşı ise hep beraber önlem almamız gerekir. Bu yüzden corona virüs salgının ilk günlerinden beri önceliğimiz siz değerli misafirlerimizin ve çalışan ekibimizin sağlığıdır. Salgının gidişatıyla beraber hijyen rutinimizi güçlendirdik ve ek önlemler aldık. Ekibimizin ve misafirlerimizin sağlığını ön planda tutarak herkesi korumayı ilk hedefimiz olarak belirledik. Nish Suites olarak her alanda tamamen hijyenik olmayı hedefliyoruz.

Nish Suit İçinde Alınan Önlemler ve Hijyen Rutinlerimiz

İlk olarak otellerimizin ve odalarımızın hijyen kurallarına uygulamaya koyulduk. Çalışan ekibimiz daima maske ile dolaşmaktadır. Düzenli olarak sağlık testlerinden geçmekte ve ateş kontrolleri yapılmaktadır. Aynı şekilde gelen müşterilerimizin de maske takması gerekmektedir. Odaların her köşesi detaylıca temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Bu sayede odalarda güvenle kalabilmeniz sağlanmaktadır.

Nish Suit Giriş Çıkış İşlemleri

Misafirlerimiz olarak otele giriş çıkışınız T.C. Sağlık Bakanlığının verdiği yönergelere uygun yapılmaktadır. Bunun için sizden HES kodu ve başka bilgiler de istenmektedir. Belirli semptomlara sahip misafirlerimiz gerekli önlemler alınarak sağlık kuruluşlarına yönlendirilmektedir. Otel içerisinde kullandığınız her alet devamlı dezenfekte edilmektedir. Bu sayede devamlı hijyenik bir ortamda bulunmuş olursunuz.

Nish Suit Olarak Çalışanlarımızın Hijyenine de Önem Veriyoruz

Çalışanlarımızın her biri hijyene son derece dikkat etmektedir. Bunun için tüm çalışanlarımıza hijyen konusunda çeşitli eğitimler sağlamaktayız. Çalışanlarımız aldıkları eğitimle beraber hijyeni tam olarak sağlayabilmektedir. Çalışanlarımızın hijyen kurallarına uyması sayesinde size 7/24 güvenilir ve hijyenik hizmet verebilmekteyiz. Nish Suites olarak hijyen kurallarına son derece dikkat etmekteyiz ve en iyi deneyimi sunmaktayız.

Nish Suites Misafirleri Daima Önceliğimizdir

Corona Virüsün hayatı etkilediği bu yoğun dönemde misafirlerimize en uygun deneyimi sunmaktayız. Devamlı hijyen kurallarına uymakta ve en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız. Nish Suites’in sahip olduğu çeşitli hizmetleri en iyi kalitede siz müşterilerimize vermekteyiz. Hizmet çeşitliliğini de gittikçe arttırarak size en iyi hizmeti veriyoruz. Nish Suites Beşiktaş, Nish Suites Ataşehir ve Nish Palace Ümraniye mekanlarımızda size en iyi ve en temiz tatil keyfini sunmaktan gurur duyarız.

Nish Suit ile Coronavirüssüz Tatil Yaşayın

Nish Suites olarak ilk önceliğimiz müşterilerimizdir. Müşterilimizin temiz ve güvenilir vakit geçirmesi için devamlı odalarımızı dezenfekte ediyoruz. Ferah ve güvenilir odalarımızın sizlere en kaliteli vakti yaşatması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. 7/24 servislerimizle beraber eşsiz bir tatil deneyimi sunuyoruz. Temiz odalarımızda keyifli İstanbul vakti geçirmek istiyorsanız gelmeniz gereken adres Nish Suit.

Diğer Blog Yazıları