Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Günlük Kiralık Daire Fiyatları

02 Haziran 2022

Günlük Kiralık Dairelerde Fiyat Avantajı

Kısa ya da uzun dönem konaklamalarda daha ekonomik bir deneyim için günlük kiralık daire fiyatlarını mutlaka incelemelisiniz!
5 yıldızlı otellerde sunulan çeşitli hizmetlerden faydalanmak istemiyor ve sadece daha rahat ve merkezi bir otel, rezidans ya da apart arıyorsanız İstanbul’un merkezi konumlarında oldukça ekonomik fiyatlara günlük kiralık daire seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Günlük kiralık daire fiyatları oda sayısı, metrekare ve donanım açısından farklılık gösterebilir. Örneğin Beşiktaş günlük kiralık daire arayışınızda 1+1 bir daire açık mutfak konsepti, kliması, modern seçimlerle donatılmış mobilyaları ile ayrı mutfağa sahip bir 3+1 günlük kiralık daireye göre daha uygun fiyata sahip olabilir.

Sadece bir gece konaklama planı yatığınız bir iş gezisi için de büyük tesislere sahip yüksek fiyatlı zincir oteller yerine günlük kiralık ev fiyatları sizin için çok daha ekonomik bir seçenek olacaktır. Gecelik konaklamalarınız için WiFi, klima, otopark gibi hizmetleri bulunan günlük kiralık evleri tercih edebilirsiniz.

Şehir dışından gelecek ve İstanbul’daki çok sayıda günlük kiralık ev arasından doğru tercihi yapmak isteyenlerdenseniz öncelikle sizin için önemli olan hizmetlerle ilgili küçük bir liste oluşturabilirsiniz. Örneğin Ümraniye’de konaklamak isterseniz Ümraniye otel fiyatlarına göre çok daha ekonomik olan Ümraniye günlük kiralık daire fiyatlarına da mutlaka göz atmalısınız. Bütçenize uygun olan günlük kiralık evlerde ihtiyacınız olan imkanların bulunup bulunmadığını da kontrol ettikten sonra gönül rahatlığı ile rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Aile gezileri için de günlük kiralık daireler büyük oranda talep görmektedir. Özellikle çocuklu ailelerin mutfaklı daireleri tercih ederek ailece hem daha konforlu hem de daha ekonomik bir konaklama deneyimi yaşaması mümkündür.
Ailece yapacağınız İstanbul gezinizi kalabalık bir grup halinde planladıysanız en az 2+1 ya da 3+1 günlük kiralık daireleri tercih edebilirsiniz. Ayrı mutfağa ve birden fazla odaya sahip bir dairede konaklamanız boyunca özel alanınızın olması büyük avantaj sağlayacaktır. Bu sebeple ziyaretinizden önce aradığınız özelliklere sahip dairelerle ilgili araştırma yaparak kişi sayısına uygun daireyi bulup rezervasyonunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.
Çocuğunuzla çıkacağınız İstanbul gezisi için önceliğiniz tabii ki hijyen ve onun konforu olacaktır. Bu sebeple öncelik listenizi oluşturarak günlük kiralık ev arayışınıza başlamanız uygun olacaktır. Örneğin Ataşehir günlük kiralık ev seçenekleri arasında ayrı ya da Amerikan mutfak seçeneği olan, hijyen kurallarının titizlikle uygulandığı, klimalı, otoparklı, merkezi konumda bulunan bir tercih yapmak istediğinizi rezervasyon sırasında belirtebilirsiniz. Kişi sayısına uygun olarak Ataşehir günlük kiralık daireler arasında 2+1, 3+1 ya da dubleks plana sahip dairelerde de konaklayabileceğinizi unutmayın. Ataşehir otel fiyatları ile karşılaştırıldığında kalabalık gruplar için günlük kiralık daire alternatifi çok daha ekonomik bir tercihtir.

Fiyatı Kadar Temizliği de Önemli

Günlük kiralık dairelerdeki fiyatlar 5 yıldızlı otellere göre çok daha avantajlı fakat ucuz konaklamak için vazgeçmeniz gereken lüksler olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Özellikle pandemi döneminde hijyen koşullarını yerine getiren bir otele fahiş bir fiyat ödemeyi göze almanın daha uygun olacağını düşünüyor olabilirsiniz. Fakat kurumsal hizmet veren, kaliteli günlük kiralama yapan kurumlar hem müşterilerinin hem de kendi ekiplerinin sağlığını ve güvenliğini ön planda tutuyor ve tüm temizlik koşullarını yerine getiriyor.

Günlük kiralık daire ve süit hizmetini otel standartlarında yerine getiren kurumlar hem ekonomik konaklamanıza imkan tanıyor hem de titizlikle yürüttüğü hijyen çalışmaları ile pandemi döneminde güvende kalmanızı sağlıyor.

Özellikle COVID-19 ile ilgili riskli mesleklere sahip kişilerin, risk grubundaki aile fertleri ile temastan kaçındıkları dönemde en çok tercih ettikleri hizmet, otellere kıyasla daha ekonomik olan günlük kiralık daireler olmaya devam ediyor. Her gün düzenli şekilde gerçekleştirilen dezenfekte işlemleri ile hem daire ve süitler hem de ortak alanlar güvenli hale getiriliyor.

Bütçenize uygun günlük kiralık daire seçeneklerinin arasında hijyen koşulları konusunda titiz bir yaklaşım sergilediğinden emin olduğunuz kurumu tercih edebilir, riski aza indirirken konaklamanızda yine tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Haftalık ve Aylık Kiralamalar Çok Daha Ekonomik

Günlük kiralık daireler sadece ‘günlük’ olarak fiyat avantajı sağlamıyor aynı zamanda uzun dönem kiralamalar için de çok daha ekonomik fırsatlar sunuyor. Haftalık ve aylık konaklamalarınız için yine bir çok hizmetinden yararlanamayacağınız bir otelde misafir olmak yerine uygun konum ve şartlara sahip günlük kiralık dairelerde aylık kiralama yapabilirsiniz.

Uzun dönem otel kiralamaları hem ekonomik hem de psikolojik olarak yorucu olabilir. Aylık kiralamalarda metrekaresi küçük bir otel odasındaki kullanım alanı zaman geçtikçe hem eşyalarınız hem de sizin için zorlayıcı hale gelebilir. Oysa günlük kiralama hizmeti alabileceğiniz bir kurumda var olan süit, daire ve apart seçeneklerine göz atarak ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilir, evinizin konforunu yakalama fırsatı elde edebilirsiniz.

Günlük kiralamalardaki fiyat avantajlarını özetleyecek olursak ilk olarak ön plana çıkan madde 5 yıldızlı otellerde hiç kullanmayacağınız hizmetler için ödeme yapmak zorunda kalmamanız. Bir diğer fiyat avantajı kalabalık konaklamalarda çok sayıda farklı oda kiralamak zorunda kalmamanız. Ayrıca uzun dönemli kiralamalarınız için günlük kiralık dairelerde mutfak ya da çamaşır makinası gibi artılar hem hayatınızı kolaylaştırıyor hem evde hissetmenizi sağlıyor hem de kiralama dışındaki ek masraflardan kurtulmanıza imkan sağlıyor. Günlük kiralık daireler kısa ve uzun dönem kiralamalar için gün geçtikçe popülerliği artan bir seçenek olarak hayatımızda olmaya devam ediyor. Günlük kiralık dairelerle ilgili aklınızda hala soru işaretleri varsa sorularınızın cevapları için ‘Neden Günlük Kiralık Daire Tercih Etmeliyim?’ yazımızı okuyabilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları