İstanbul Anadolu Yakası’nda Tatil

İstanbul Anadolu Yakası’nda Tatil

İstanbul Anadolu Yakası’nda Tatil

02 Haziran 2022

Bugün İstanbul’un her köşesi doğal ve tarihi güzelliklerle dolu. Her eserde tarihin izlerini görebilirsiniz. İstanbul’un nostaljik atmosferi, ziyaretçilerini şehri yeniden keşfetmeye davet ediyor.

İstanbul’da tatil yaparken, bir yanda insanların bindiği metrobüsleri, diğer yanda simitlerini çayla alıp martıyla paylaşan vapur yolcularını gözlemlersiniz. Hepsi İstanbul’u İstanbul yapan özellikler arasında vazgeçilmez bir rol oynamaktadır.

İstanbul’da yaşayan pek çok insan, her gün gündelik işlerini yapmaya gidip geldiği için şehrin güzelliklerine göz yumar. Aslında dışarıdan bakıldığında, İstanbul’un hala dünyanın en eski, en ünlü ve en güzel şehirlerinden biri olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

İstanbul’da tatil yapmak istiyorsanız, şerifali günlük kiralık daireler konaklamak için birebir olup; araba veya toplu taşıma ile maksimum bir veya iki saatte doğal güzelliklere sahip birçok tatil destinasyonuna ulaşabilmenizi sağlar.

Ümraniye’de merkezi bir konumda günlük kiralık daire arayanlar için Ümraniye günlük ev kiralama en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Ümraniye’de günlük kiralık lüks daireler merkezi konumda ve her yere yakın. Merkezi bir yerde konaklamak istiyorsanız tercihinizi yapabilirsiniz. Şimdi, İstanbul yakınlarındaki en iyi tatil köylerine bir göz atalım.

Şile

İstanbul’un Anadolu yakasının Karadeniz ile buluştuğu ilçelerden biri olan Şile, yazın denizin ve güneşin tadını çıkarmanıza olanak sağlayan plajları ve piknik yapabileceğiniz ormanlık alanları ile İstanbullular için harika bir tatil alternatifi oluşturuyor. Şile’nin yemyeşil doğası, tarihi Şile evleri, Şile Kalesi, Saklıgöl ve Şile bezi ile ünlü bu şirin beldeye çevre yolu üzerinden özel aracınız ile 1 saatten kısa sürede ulaşabilirsiniz. Uzunkum, Ağlayankaya ve Ayazma gibi Şile plajları günübirlik kullanılabildiği gibi merkezde bulunan otel ve pansiyonlarda konaklamak ve yaz tatilini buralarda geçirmek oldukça keyiflidir.

Ağva

“Uzaklara bakma, çünkü sen benim içimdesin!” sözüne binaen, İstanbul’a yakın tatil yerlerinden biri olan Ağva, yemyeşil orman içinde, nehir kenarında, kargaşa ve gürültüden uzak, tüm dertlerinizi unutacağınız bir yeryüzü cennetidir. Ağva’nın Göksu Nehri kıyısında inci gibi sıralanmış birçok oteli ve restoranı vardır. Genellikle romantik çiftlerin tercih ettiği bu otel ve restoranlarda nehir kenarında köy kahvaltısı yapmak, gün içinde kano veya yunuslarla nehirde gezinmek, akşamları mum ışığında romantik bir akşam yemeği yemek, Ağva’da bir tatilin olmazsa olmazıdır. İlkbahar ve sonbaharda oldukça popüler olan Ağva’da yaz aylarında merkez ve çevre koylarda plaj, deniz ve güneş üçlüsünün tadını çıkarmak da mümkün.

Kiralık Daire İçin Neden Ataşehir’i Seçmelisiniz?

Merkezi konumdadır.

Konforlu rezidansların ve İstanbul’un en gözde projelerinin bulunduğu bir bölgedir.

Temiz bir çevre, park ve bahçeler gibi nefes alan alanların sayısı fazladır.

Deniz, kara ve hava ulaşımına çok yakındır.

Açıkçası bir yerleşim alanında bulunması gereken tüm temel unsurları taşımanın yanı sıra daha fazlasını bu bölgede bulmak mümkün.

Ataşehir’de günlük ev kiralama ve kiralık daireler size Anadolu yakasının merkezi bir konumunda, her yere yakın olmayı sunuyor.

İstanbul’un en popüler merkezlerinden Ataşehir günlük ev imkanlarının yanı sıra, Ümraniye ile birlikte gezilecek ve görülecek yerler arasındadır. Bu sebeple bu semtte konaklayabilir ve İstanbul’un en güzel semtini keşfedebilirsiniz. Ulaşım açısından merkezi konumda bulunan evlerimizden İstanbul’da gezilecek diğer yerlere gidebilir, dilediğiniz kadar kiralayabilirsiniz. Kiralık evlerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde donatılmıştır. (TV, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı vb.)

İstanbul’un yükselen yıldız olan Ataşehir’in kalbinde, Ataşehir ilçesi sınırları içinde, son derece konforlu ve modern yapısı ile ihtiyaç duyabileceğiniz her noktaya kolay ulaşım avantajı ile sizi evinizde hissettirmeyi hedefleyen, Ataşehir günlük kiralık daire imkanı sayesinde yorgunluğunuzu atabileceğiniz dekore edilmiş konaklama birimleri hizmetinizde. Ataşehir günlük kiralık lüks daireler sizleri bekliyor.

Günlük kiralık oda, haftalık, aylık ve diğer konaklama taleplerinize cevap verebilmek için profesyonel bir ekip oluşturduğumuzu özellikle bilmenizi isteriz. Evinizin konforunu ve İstanbul Anadolu yakası otelleri konforunu bir arada yaşayabileceğiniz bir konaklama deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle sizlere kendimizi tanıtırken “İstanbul’daki Eviniz” olarak tanışıyoruz.

Diğer Blog Yazıları