Oteller

Oteller

BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ
Slider photo
Slider photo
Slider photo
Slider photo
Slider photo

NISH SUITES BEŞİKTAŞ

Avrupa Yakası’nın En Gözde Lokasyonunda

Nish Otel Beşiktaş değerli misafirlerimizin modern süitlerde ev konforunu yaşamasına imkan sağlamak için tüm alanlarda geniş ve şık bir dizaynla Beşiktaş’ın kalbinde kuruldu. En merkezi konuma sahip Beşiktaş otelleri arasında bulunan Nish Suites Beşiktaş konumu itibarı ile metro, metrobüs ve vapur gibi ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde olup, çevresinde bulunan alışveriş merkezleri, 24 saat açık otopark, restoran ve eğlence mekânları ile şehri keşfedebilme imkanı da sunuyor.
Nish Suites Beşiktaş günlük kiralık ev konforunda süit otel hizmetinin yanında, haftalık ve aylık kiralık seçenekleri ile Beşiktaş’ta günlük kiralık oda ve süit kiralama ihtiyaçlarınız için ziyaretinizi bekliyor.

ODALAR & REZERVASYON
Daha Fazla
ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Slider photo
Slider photo
Slider photo
Slider photo
Slider photo

NISH SUITES ATAŞEHİR

ANADOLU YAKASI’NDAKİ EVİNİZ

Nish Suites Ataşehir apart otel özelliği taşıyor ve değerli misafirlerimizin modern süitlerde ev konforunu yaşamasına imkan sağlamak için tüm alanlarda geniş ve şık bir dizaynla Ataşehir’in kalbinde kuruldu.En merkezi konuma sahip Ataşehir otelleri arasında bulunan Nish Suit Ataşehir konumu itibarı ile metro, metrobüs ve vapur gibi ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde olup otel çevresinde bulunan alışveriş merkezleri, 24 saat açık otopark, restoran ve eğlence mekânları ile şehri keşfedebilme imkanı da sunuyor. Nish Suites Ataşehir’de günlük kiralık ev konforunda hizmetin yanında, haftalık kiralık ve aylık kiralık seçeneklerini de yaşatarak günlük kiralık daire hizmetini hijyenik koşullarda sunuyor. Ataşehir’de süit kiralama ihtiyaçlarınız için de yüksek kalitede sunduğu hizmetiyle ziyaretinizi bekliyor.

ODALAR & REZERVASYON
Daha Fazla
ÜMRANİYE ÜMRANİYE
Slider photo
Slider photo
Slider photo
Slider photo

NISH PALACE ÜMRANİYE

ANADOLU YAKASI’NIN EN GÖZDE LOKASYONUNDA

Nish Palace Ümraniye misafirlerinin ev konforunu yaşamalarını sağlarken şehri keşfetmelerine de imkan tanımak için İstanbul Anadolu Yakası otelleri arasındaki en merkezi lokasyon olan Şerifali, Ümraniye’de kuruldu. Ümraniye apart otel ve pansiyonları arasında en merkezi lokasyona sahip Nish Palace Ümraniye konum olarak pek çok kurumsal şirket, banka merkez binası ve ticaret merkezlerinin yakınında yer alıyor. Nish Palace Ümraniye günlük kiralık daire konforunda butik otel hizmetinin yanında, haftalık ve aylık kiralama seçeneklerini de sunarak uzun dönem konaklama ihtiyaçlarınız için de ziyaretinizi bekliyor. Günlük kiralık ev ihtiyacının arttığı bu dönemde, üst düzeyde uygulanan COVID-19 tedbirleri ile kısa ve uzun dönemli kiralamalarınız için ulaşılabilir lüks hizmet sunmaya devam ediyor.

ODALAR & REZERVASYON
Daha Fazla
Nish Suites