OTELLER banner

OTELLER

Nish otel Beşİktaş BEŞİKTAŞ
Slider photo
Slider photo
Slider photo
Slider photo
Slider photo
Slider photo

NISH SUITES BEŞİKTAŞ

Avrupa Yakası’nın En Gözde Lokasyonunda

Nish Suites Beşiktaş değerli misafirlerimizin modern süitlerde ev konforunu yaşamasına imkan sağlamak için tüm alanlara yansıttığımız geniş ve şık bir dizaynla Beşiktaş’ın kalbinde kuruldu.

İstanbul’da pek çok kurumsal şirketin, banka merkez binalarının, ticaret merkezlerinin kesiştiği Gayrettepe ile Barbaros Hayreddin Paşa Bulvarı arasında yer alan otelimiz özgün mimariye sahip oda kalitesiyle, ayrıcalıklı konaklama ve konforu tek bir çatı altında buluşturuyor.

Nish Suites Beşiktaş, 5 kata ve 1850 m²’ye ayrılmış toplam 23 oda ile hizmet veriyor.

ODALAR & REZERVASYON
Daha Fazla
Nish otel ATAŞEHİR ATAŞEHİR
Slider photo
Slider photo
Slider photo
Slider photo

Nish SUITES ATAŞEHİR

Anadolu Yakası’ındaki Eviniz

Nish Suites Ataşehir ödüllü mimarisi ve büyük bir özenle dizayn edilmiş süit ve daireleriyle ile misafirlerinin konfor, hijyen ve lüks tasarımı deneyimleyebilmeleri için Ataşehir’in kalbinde konumlandı.

Ayrıcalıklı konaklama ve konforun tek bir çatı altında buluştuğu Nish Suites bünyesinde bulunan Nish Suites Ataşehir tesisi 19 kattan oluşuyor. 3+1, 2+1, 1+1, 1+0 seçeneklerini 44 oda ve daire ile günlük kiralık apart otel ihtiyacınızı da karşılayacak donanımıyla yüksek kalite ve güvenlik imkanıyla sunuyor.

ODALAR & REZERVASYON
Daha Fazla
Nish PALACE ÜMRANİYE ÜMRANİYE
Slider photo
Slider photo
Slider photo
Slider photo
Slider photo
Slider photo

Nish PALACE ÜMRANİYE

Anadolu Yakası’nın En Gözde Lokasyonunda

Nish Palace Ümraniye Hotel misafirlerinin ev konforunu yaşamalarını sağlarken şehri keşfetmelerine de imkan tanımak için İstanbul Anadolu Yakası otelleri arasındaki en merkezi lokasyon olan Şerifali Ümraniye’de kuruldu.
Ümraniye otel ve pansiyonları arasında en merkezi lokasyona sahip Nish Palace Ümraniye konum olarak pek çok kurumsal şirket, banka merkez binası ve ticaret merkezlerinin yakınında yer alıyor. Nish Palace Ümraniye günlük kiralık ev konforunda butik otel hizmetinin yanında, haftalık ve aylık kiralama seçeneklerini de sunarak uzun dönem konaklama ihtiyaçlarınız için de ziyaretinizi bekliyor.
Ayrıcalıklı konaklama ve konforun tek bir çatı altında buluştuğu Nish Suites bünyesinde bulunan Nish Palace Ümraniye Hotel, 8 kat ve 5500 m2’ye ayrılmış toplam 48 oda ile hizmet veriyor.

ODALAR & REZERVASYON
Daha Fazla